1% z PIT za rok 2018 PDF Drukuj Email
środa, 30 stycznia 2019 00:08

Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o podarowanie naszej Szkole 1% z Państwa PIT za rok 2018.

Dzięki Państwa hojności będziemy mogli wzbogacać i rozwijać naszą placówkę, czyniąc ją bardziej przyjazną i stymulującą rozwój uczących się w niej dzieci – naszych dzieci. Zarówno Grono Pedagogiczne szkoły, jak i Rada Rodziców ma szereg pomysłów służących powyższemu celowi. Jak zwykle ich realizacja rozbija się o pieniądze.

Ten mały gest z Państwa strony może wiele zmienić.

Pieniądze zbierane będą przez Instytut Inicjatyw Pozarządowych Wystarczy tylko w swoim zeznaniu podatkowym w rubryce 1% wpisać:

nr KRS 0000245554
cel szczegółowy: SP nr 391