Spotkanie z kandydatami PDF Drukuj Email
niedziela, 24 lutego 2019 00:48

21 lutego 2019 r. odbyło się w szkole spotkanie z kandydatami. Ze względu na to, że kandydaci mają po sześć lub niespełna siedem lat, przyszli w towarzystwie swoich rodziców.

Spotkanie rozpoczęła p. dyrektor Lidia Więckowska, która przedstawiła organizację pracy w szkole i nasze zamierzenia na przyszły rok szkolny. Rodzice słuchali uważnie, kandydaci rozglądali się wokół i zajmowali swoimi sprawami. Po części oficjalnej kandydaci rozbiegli się po klasach, aby obejrzeć jak będzie wyglądało ich miejsce pracy od września, a rodzice mieli czas na indywidualne rozmowy z dyrekcją i nauczycielami nauczania początkowego. W świetlicy czekały na naszych najmłodszych panie, które przygotowały dla dzieci zajęcia plastyczne.

Dziękujemy kandydatom i ich rodzicom za miłe spotkanie i zapraszamy od września do klas pierwszych.

Poprawiony: niedziela, 24 lutego 2019 00:50

Valid XHTML 1.0 Transitional